UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale Fiaty to w sumie nie miały nigdy brzydkich linii, Fordy tez. Tylko, ze rzadko który 150tys km dał rade zrobic. Zwłaszcza Fiaty. No owszem zdarzyły się na pewno egzemplarze, co i 300k maja zrobione. Tylko to raczej jeden właściciel jak był. I lepiej nie przypominaj mu pytaniem ile wydał na wymiany części bo w ryja dostaniesz jak nic.

Kazik.2000