UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U mnie w Nowym Yorku, codziennie są wypadek, ale my nie zwracamy uwaga na to, ale ja znam ta ulica i pamientam trocha polski, a teraz my tu metro jeździmy bo tu bezpiecznie tym, u mnie teraz w ameryka to duże carsy mamy to very safe. Pozdrawiam elblong, ja już drugi rok w ameryka

JohnyBiutifull

Anuluj