Ford uderzył w drzewo na ul. Płk. Dąbka

54
31.05.2019
Ford uderzył w drzewo na ul. Płk. Dąbka
(fot. Michał Skroboszewski)
 Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś (31 maja) około godz. 20 na ul. Płk. Dąbka. Mężczyzna kierujący fordem uderzył w drzewo z taką siłą, że z samochodu wypadł silnik. 39-letni kierowca został zabrany do szpitala. Zobacz więcej zdjęć.
Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, mężczyzna kierujący fordem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że z samochodu wypadł silnik. Na szczęście 39-letni mężczyzna kierujący fordem nie odniósł poważnych obrażeń, pogotowie zabrało go szpitala na dalsze badania.
   Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechała laweta, by zabrać rozbite auto, powstał zator w ruchu i doszło do kolizji między dwoma pojazdami. Na szczęści była to była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a nic nie piszą o piscigu za samochodem o godzinie 16 dziś akcja jak z filmu była na Komenskiego i dalej Grunwaldzka
max44444 (2019.05.31)

info

23  
  2
Wlasnie a poscig za nissanem ulicami Grunwadzka Grottgera a potem na Debice i w kierunku Milejewa
Szymkoviak83' (2019.05.31)

info

23  
  0
Ford — i wszystko jasne!
(2019.05.31)
Jak oni jeżdżą ? Na niema; prostej drodze, przed przejściem dla pieszych, no.
(2019.05.31)

info

11  
  6
Powinien stracić prawo jazdy dożywotnio i zapłacić mandat 5 tyś zł to może by się czegoś nauczył.
(2019.05.31)
No cóż, mistrz.. Stary a gł.. pi. Prędkość zabija.
(2019.05.31)
Bo jakby panowie policjanty ruszyli troche glowami to by postawili kogos do kierowania ruchem i zatoru by nie bylo. Ale to trzeba wykazac sie samodzielnym mysleniem, a w naszej komendzie to w zadnym wydziale tego nje doswiadczymy.
Kierowcabombowxa (2019.05.31)
Ford g. .. .. wort
(2019.05.31)

info

11  
  10
Zapraszam do warsztatu na ul. konopnickiej 20. Wloza silnik i autko bedzie jak nowka blaszka, choc moze autko juz nigdzie nie pojedzie, ale jedno jest pewne. Wlasciciel autka poczuje w kieszeni, ze byl u prawdziwego mechanika.
TwojPartner (2019.05.31)

info

14  
  1
Mowia ze samochody na F sa do dooopy, a Ferari? W ogole wloskie samochody sa piekne, jak wloszki. Nowe fiaty tipo tez ladne widac reke, moze wloszka mu "sylwetke" wyglaskala.?
(2019.05.31)