48
28.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Realista1 - prawda
Gagatek (2019.05.28)
Nie strasz bo się zes..sz,...paragrafem będzie złodziej straszył , co za czasy straszne
Reksio (2019.05.28)
Paszport Polsatu wystarczy.
Dede (2019.05.28)

info

4  
  0
Praca to za malo. Za pisu praca jest wreszcie, ale po co tu mieszkac skoro w 3miescie mozna zarobic 2x tyle. To kazdy spier...to jedno. Druga sprawa to komuchy co tu mieszkaja i pilnuja zeby nic sie nie zmieno. Uklady ukladziki reka reke myje ciagle wybueraja tych samych.
(2019.05.28)
Dorosly 5zl i parking tezza godzine tyle. Chyba nadbrzeza juz nie ma.
(2019.05.28)
Piszą ci, którzy nie glodiwslj na tego prezydenta, więc nie widze w tym żadnej sprzeczności.
(2019.05.28)
Czy ktoś wie co z dniami Elbląga w tym roku. Będą i kto zagra?
(2019.05.29)

info

2  
  0
co najgłupsze zrobiono wszystko za kasę Uni teraz żądają opłat za samo wejście to koniec Nadbrzeża padnie lada moment i drut kolczasty jak na basenie co za głupcy teraz żeby tam wejść to trzeba kupę kasy nie mówiąc już o wynajęciu kajaka czy łódki nawet rozpalenie ogniska czy gryla jest płatne a gratis to można puścić tylko bąka dziwię się ze jeszcze toaleta jest nepłatna
(2019.05.29)
To miasto kolesi i popaprańców starych komuchów i ich rodzin oraz darmozjadów choćby straz miejska na czele z emerytem Korzeniowskim którego funkcja komendanta chyba jest dożywotnia jak w Korei miasto ludzi z klapkami na oczach którzy systematycznie niszczą je w wkrótce wszystko będziemy mieli ogrodzone drutem kolczastym co do remontu miasto bez perspektyw rozwoju wyludniające się miasto rządzone tymi samymi ludzmi od kilku dekad którzy maja patent na biedę tu nie pomoże wymiana prezydenta tu trzebaby zmienić całą rade miejską kompetnie nową bez powiązań kolesi i nie skorumpowaną czy możemy się pochwalić w naszym mieście????? niczym tyko koejnymi obiektami grodzonymi drutem kolczastym
(2019.05.29)

info

12  
  1
Najdziwniejsze jest to, ze w mniejszym miastach, gorzej skomunikowanymi, zyje sie lepiej niz u nas. Ale dlaczego. Problemem jest przekroj sloleczenstwa Elblaga. Dzieci, mlodziez gimnazjalna widac ich troche na ulicy, ale oni jak sie zorientuja o co chodzi w tym miescie zaraz wyjada. Z reszta czesc pojdzie studiowac do innych miast i tam juz zostana. Mlodych w wieku produkcyjnym jak na lekarstwo, prawie nie ma bo za ta samo robote w 3city placa podwojnie. Zostaja emeryci i rencisci. Emerytow mundurowych jest gro, bo to wojskowe miasto, wiadomo kogo wybieraja. Musi nastapic zmiana pokoleniowa mieszkancow, bo oni znowu wybiora swojego, wynajda jakiegos i bedzie to samo dzoadostwo co jest.
Realista1 (2019.05.29)

info

8  
  0