UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najdziwniejsze jest to, ze w mniejszym miastach, gorzej skomunikowanymi, zyje sie lepiej niz u nas. Ale dlaczego. Problemem jest przekroj sloleczenstwa Elblaga. Dzieci, mlodziez gimnazjalna widac ich troche na ulicy, ale oni jak sie zorientuja o co chodzi w tym miescie zaraz wyjada. Z reszta czesc pojdzie studiowac do innych miast i tam juz zostana. Mlodych w wieku produkcyjnym jak na lekarstwo, prawie nie ma bo za ta samo robote w 3city placa podwojnie. Zostaja emeryci i rencisci. Emerytow mundurowych jest gro, bo to wojskowe miasto, wiadomo kogo wybieraja. Musi nastapic zmiana pokoleniowa mieszkancow, bo oni znowu wybiora swojego, wynajda jakiegos i bedzie to samo dzoadostwo co jest.
Realista1