UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co najgłupsze zrobiono wszystko za kasę Uni teraz żądają opłat za samo wejście to koniec Nadbrzeża padnie lada moment i drut kolczasty jak na basenie co za głupcy teraz żeby tam wejść to trzeba kupę kasy nie mówiąc już o wynajęciu kajaka czy łódki nawet rozpalenie ogniska czy gryla jest płatne a gratis to można puścić tylko bąka dziwię się ze jeszcze toaleta jest nepłatna