UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co najgłupsze zrobiono wszystko za kasę Uni teraz żądają opłat za samo wejście to koniec Nadbrzeża padnie lada moment i drut kolczasty jak na basenie co za głupcy teraz żeby tam wejść to trzeba kupę kasy nie mówiąc już o wynajęciu kajaka czy łódki nawet rozpalenie ogniska czy gryla jest płatne a gratis to można puścić tylko bąka dziwię się ze jeszcze toaleta jest nepłatna