UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To miasto kolesi i popaprańców starych komuchów i ich rodzin oraz darmozjadów choćby straz miejska na czele z emerytem Korzeniowskim którego funkcja komendanta chyba jest dożywotnia jak w Korei miasto ludzi z klapkami na oczach którzy systematycznie niszczą je w wkrótce wszystko będziemy mieli ogrodzone drutem kolczastym co do remontu miasto bez perspektyw rozwoju wyludniające się miasto rządzone tymi samymi ludzmi od kilku dekad którzy maja patent na biedę tu nie pomoże wymiana prezydenta tu trzebaby zmienić całą rade miejską kompetnie nową bez powiązań kolesi i nie skorumpowaną czy możemy się pochwalić w naszym mieście????? niczym tyko koejnymi obiektami grodzonymi drutem kolczastym