A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety elblag to jest stan umyslu. Tu sie nic nie da, tu nic sie nie oplaca. Poki zmiany pokeniowej nie bedzie, a ona nastapi, bo odejdzie niedlugo do wiecznosci stara gwardia, tu nic sie nie zmieni, a w miescie bedzie tak jak bylo. Musi nastapic twardy reset, a po tym na nowo miasto sie narodzi. Na razie to jest jakis skansen prl.
Czas pogonic tą zgraję układów i wzajembych uzaleznien, , wystarczy popatrzec na U. M , smutni, ludzie, zestresowani, , tak zlej atmosfery jeszcze nie bylo! A wszystko wina 3 ludkow
A czy PIP zajmuje się mobbingiem pracownika?
złodziejskie miasto przystań w Nadbrzeżu była darmowa wybudowana za kasę Uni teraz żeby tam wejść i popatrzeć na zalew trzeba zapłacić 5zł a żadnych atrakcji poniszczone ławki i to w małej ilości najlepiej ogrodzić drutem kolczastym jak basen i amfiteatr i zamknąc ale cóż się dziwić skoro patrząc na prezydent odnosi się ważenie że jeszcze nie zdążył wyczeźwieć smutne to wszystko zobaczcie kto wszedł do Brukseli same stare zgrzybiałe komuchy co grzeją stołki od 30 lat i dłużej na pewno czeka nas dobrobyt a tą kartę to sobie przylepcie na czole złodzieje
Docelowo takąfunkcje miała pełnić EKM. I co ? I d. u. p. a w elbląskim wykonaniu. Tak, ale po co dublować karty, jakieś robić nowe skoro EKM miała pełnić te funkcie ?
Bardzo mi się ten pomysł nie podoba! Z kartą mieszkańca Elbląga wyborcy piSS mogliby raz w roku wybrać się bezpłatnie do przychodni psychiatrycznej - to nie jest uczciwe! Dostają łapówki wyborcze niech zapłacą za profesjonalną poradę!
To ch.. do suchacza beda jezdzic i do tolkmicka.
a w gabinecie będzie ich leczył ubrany w kaftan bezpiezpieczenstwa POmyleniec
Za pomowienia jest paragraf.
Zależy których - jeśli mówimy o wyborach z 4 czerwca 1989 roku, to tak;)