Wybrany wątek opinii
Niestety elblag to jest stan umyslu. Tu sie nic nie da, tu nic sie nie oplaca. Poki zmiany pokeniowej nie bedzie, a ona nastapi, bo odejdzie niedlugo do wiecznosci stara gwardia, tu nic sie nie zmieni, a w miescie bedzie tak jak bylo. Musi nastapic twardy reset, a po tym na nowo miasto sie narodzi. Na razie to jest jakis skansen prl.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
@Realista1 - prawda
Do moderacji
Odpowiedz
6
0