UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Praca to za malo. Za pisu praca jest wreszcie, ale po co tu mieszkac skoro w 3miescie mozna zarobic 2x tyle. To kazdy spier...to jedno. Druga sprawa to komuchy co tu mieszkaja i pilnuja zeby nic sie nie zmieno. Uklady ukladziki reka reke myje ciagle wybueraja tych samych.