Wybrany wątek opinii
Piszecie, ze potrzebujecie nowego prezydenta. Ludzie kochani! Minelo dopiero pol roku! Przeciez ten czlowiek byl wam znany od czasow prezydentury H. Sloniny, do tego rzadzil jedna kadencje jako prezydent. Wybraliscie, bo chcieliscie zeby bylo tak jak bylo. To pijcie teraz to piwo przez 5lat ktorego nawazyliscie.
Do moderacji
Odpowiedz
23
4
Piszą ci, którzy nie glodiwslj na tego prezydenta, więc nie widze w tym żadnej sprzeczności.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0