Wybrany wątek opinii
Proponuję by z Kartą Mieszkańca elblążanie/nki mogli/ły wchodzić na kąpielisko miejskie przy ul. Spacerowej za symboliczną złotówkę. Chyba, że włodarz postawi tam hotel, jak planuje, to wtedy można wpuszczać na pokaz garnków u prywaciarza. .. za symboliczną złotówkę;)
Do moderacji
Odpowiedz
21
7
Haha . . . Kąpieliska nie ma - ale niech karta upoważnia do wstępu na Górę Chrobrego i jej otoczenia
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
To po wyborach robert stal sie towarzyszem?
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Zależy których - jeśli mówimy o wyborach z 4 czerwca 1989 roku, to tak;)
Do moderacji
Odpowiedz
6
0