Wybrany wątek opinii

Proponuję by z Kartą Mieszkańca elblążanie/nki mogli/ły wchodzić na kąpielisko miejskie przy ul. Spacerowej za symboliczną złotówkę. Chyba, że włodarz postawi tam hotel, jak planuje, to wtedy można wpuszczać na pokaz garnków u prywaciarza. .. za symboliczną złotówkę;)
tow.Koliński (2019.05.28)
Haha . . . Kąpieliska nie ma - ale niech karta upoważnia do wstępu na Górę Chrobrego i jej otoczenia
Ciekawski (2019.05.28)
To po wyborach robert stal sie towarzyszem?
(2019.05.28)
Zależy których - jeśli mówimy o wyborach z 4 czerwca 1989 roku, to tak;)
tow.Koliński (2019.05.28)
Powrót do komentarzy