A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Potrzebujemy, nowych wyborów samorządowych. Bo te co były okazały się przez akcję " podległy mi słup " ? itp. itd. .zwyczajną farsą, niestety zgodną z prawem. Miasto, stanęło w rozwoju od kilkunastu miesięcy.
.. ."karta Elblążanin plus" ma przyciągać ludzi młodych, by nie musieli wyjeżdżać z Elbląga. .. , i to ma być pomysł, chyba raczej mierna anegdota panowie radni i prezydencie? Praca, praca i tanie "mieszkanie plus" to jest to, co zachęci młode osoby do pozostania w mieście. A pan Balbuza nie wie że obecnie w każdej rodzinie jest od 2-5 samochodów i nie zależy to w ogóle od ilości osób, a od fantazji i potrzeby ich wykorzystywania. Rozejrzyj się panie radny to może coś tam dostrzeżesz.
Niech.sobie wprowadza karte na zryty mozg...
serdeczne wyrazy współczucia wszystkim tym co oddają połowę swojego podatku pit na władze tego miasta i ich klakierów, gratulacje lemingi,
władza truje was jadem i propagandą, oj biedni ludzie być muszą żeby wymyślać takie projekty, przecież to jest "symulacja bycia fajnym miastem do życia" przecież tutaj nie są potrzebne projekty panów u władzy żeby pokazać jak to jest być fajnym tylko potrzebny jest mózg, 90% z was opowiada bzdury i żyje właśnie tą symulacją, a rozwiązanie problemów miasta jest proste jak drut, ale nie będe podpowiadał panom u władzy a po za tym oni mają za zadanie wszystko zepsuć, niech miasto zdycha trudno, taki jest projekt tych panów a wy myślicie że oni są po to aby coś zmienić i wam zrobić dobrze he otóż jest na odwrót, ale przecież 90% ludzie tego i tak nie rozumie, potrafi tylko wyzywać od głupków, frajerów, pisowców, pełowców, czy tam innych k. .. urew.
W elblagu spoleczenstwo w 90proc lewicowe, wiec potrzebujemy karty lgbt+ i marszow rownosci jak w gdansku. Nic nam wiecej do szczescia juz nie potrzeba.
Piszecie, ze potrzebujecie nowego prezydenta. Ludzie kochani! Minelo dopiero pol roku! Przeciez ten czlowiek byl wam znany od czasow prezydentury H. Sloniny, do tego rzadzil jedna kadencje jako prezydent. Wybraliscie, bo chcieliscie zeby bylo tak jak bylo. To pijcie teraz to piwo przez 5lat ktorego nawazyliscie.
Masz racje, ale oni to wszystko wiedza i celowo robia tak jak robia. Im sie to oplaca oni sa cwani, krzywdy sobie i swojej rodzinie nie zrobia.
To po wyborach robert stal sie towarzyszem?
"mieli poczucie, że w zamian za to że tu mieszkają, płacą podatki itp. , dostają coś bezpłatnego" - krótka definicja KOMUNIZMU.