UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

złodziejskie miasto przystań w Nadbrzeżu była darmowa wybudowana za kasę Uni teraz żeby tam wejść i popatrzeć na zalew trzeba zapłacić 5zł a żadnych atrakcji poniszczone ławki i to w małej ilości najlepiej ogrodzić drutem kolczastym jak basen i amfiteatr i zamknąc ale cóż się dziwić skoro patrząc na prezydent odnosi się ważenie że jeszcze nie zdążył wyczeźwieć smutne to wszystko zobaczcie kto wszedł do Brukseli same stare zgrzybiałe komuchy co grzeją stołki od 30 lat i dłużej na pewno czeka nas dobrobyt a tą kartę to sobie przylepcie na czole złodzieje


Anuluj