Wybrany wątek opinii

Bardzo mi się ten pomysł nie podoba! Z kartą mieszkańca Elbląga wyborcy piSS mogliby raz w roku wybrać się bezpłatnie do przychodni psychiatrycznej - to nie jest uczciwe! Dostają łapówki wyborcze niech zapłacą za profesjonalną poradę!
zającpoziomka (2019.05.28)
a w gabinecie będzie ich leczył ubrany w kaftan bezpiezpieczenstwa POmyleniec
Cze (2019.05.28)
Za pomowienia jest paragraf.
(2019.05.28)
Powrót do komentarzy