Wybrany wątek opinii
Bardzo mi się ten pomysł nie podoba! Z kartą mieszkańca Elbląga wyborcy piSS mogliby raz w roku wybrać się bezpłatnie do przychodni psychiatrycznej - to nie jest uczciwe! Dostają łapówki wyborcze niech zapłacą za profesjonalną poradę!
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
a w gabinecie będzie ich leczył ubrany w kaftan bezpiezpieczenstwa POmyleniec
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Za pomowienia jest paragraf.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4