UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo mi się ten pomysł nie podoba! Z kartą mieszkańca Elbląga wyborcy piSS mogliby raz w roku wybrać się bezpłatnie do przychodni psychiatrycznej - to nie jest uczciwe! Dostają łapówki wyborcze niech zapłacą za profesjonalną poradę!

zającpoziomka

Anuluj