UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo mi się ten pomysł nie podoba! Z kartą mieszkańca Elbląga wyborcy piSS mogliby raz w roku wybrać się bezpłatnie do przychodni psychiatrycznej - to nie jest uczciwe! Dostają łapówki wyborcze niech zapłacą za profesjonalną poradę!
zającpoziomka