UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety elblag to jest stan umyslu. Tu sie nic nie da, tu nic sie nie oplaca. Poki zmiany pokeniowej nie bedzie, a ona nastapi, bo odejdzie niedlugo do wiecznosci stara gwardia, tu nic sie nie zmieni, a w miescie bedzie tak jak bylo. Musi nastapic twardy reset, a po tym na nowo miasto sie narodzi. Na razie to jest jakis skansen prl.
Realista1