A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gość gość - ponury gniot cie splodził
@liipa2 - rente
Ludzki Pan! I to dobrodziejstwo , kultura, szacunek dla drugiego czlowieka bije! ! Przyszedł do nich jak czlowiek do czlowieka
Lincia, emeryturki cofnąć nie można. ale zbieraj dowody, zbieraj:)))))
@Syncia - chodzi o renty
@antyStarzec - Zapewne masz matke babcie i czy tez tak je nazywasz?
@antyStarzec - Niedlugo sam bedziesz oblesnym, zgrzybialym starcem. .. i to jesli nie zdechniesz samotnie w rowie.
Teraz to ty gniotku ośmieszasz się publicznie.
@Lincia - Emerytury ni mozna cofnac a skakac mozna
Stare raszple...ktorych nie można traktować poważnie.
Sam nie wiem czy bardziej budzą politowanie czy śmieszą.
Więcej powagi...że względu na PESEL