UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@antyStarzec - Niedlugo sam bedziesz oblesnym, zgrzybialym starcem. .. i to jesli nie zdechniesz samotnie w rowie.
CT
@antyStarzec - Niedlugo sam bedziesz oblesnym, zgrzybialym starcem. .. i to jesli nie zdechniesz samotnie w rowie.
CT