Wybrany wątek opinii

Stare raszple...ktorych nie można traktować poważnie. Sam nie wiem czy bardziej budzą politowanie czy śmieszą. Więcej powagi...że względu na PESEL
Dax (2019.05.29)
@Dax - tylko w tranwaju postać nie mogą raszple
(2019.05.29)
@Dax - niech każdy patrzy na swój pesel i nikomu do dowodu nie zagląda - dzizus - jacy ci polacy zawistni - nie dziwię się że nas wszyscy w d, ,, ,, kopią z lewa i prawa
marcello (2019.05.29)
Powrót do komentarzy