Wybrany wątek opinii
Stare raszple...ktorych nie można traktować poważnie.
Sam nie wiem czy bardziej budzą politowanie czy śmieszą.
Więcej powagi...że względu na PESEL
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Dax - tylko w tranwaju postać nie mogą raszple
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Dax - niech każdy patrzy na swój pesel i nikomu do dowodu nie zagląda - dzizus - jacy ci polacy zawistni - nie dziwię się że nas wszyscy w d, ,, ,, kopią z lewa i prawa
Do moderacji
Odpowiedz
1
0