Wybrany wątek opinii
@Gość gość - Normalni ludzie W TYM WIEKU bawią wnuki, dziergają na drutach, chodzą do Kościoła. .. .. a nie ośmieszają się publicznie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
14
W jakim wieku Ty jesteś? Robisz wszystko to co w Twoim wieku wypada robić? Wypada wedlug kogo? W życiu, szczęśliwym życiu, o którym jak widać nie wiele wiesz robi sie wyłącznie to na co ma się ochote, a nie to co wypada. Raz się żyje ponuraku. Oby spotkała Cię smutna starość, w której będziesz gnił w zapierdziałym fotelu bo nie wypada Ci robić nic innego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Kościółek...i wszystko jasne! Tam cię tych mądrości nauczyli?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Teraz to ty gniotku ośmieszasz się publicznie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Gość gość - trochę godnosci-pesel zobowiązuje. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1