Wybrany wątek opinii

@Gość gość - Normalni ludzie W TYM WIEKU bawią wnuki, dziergają na drutach, chodzą do Kościoła. .. .. a nie ośmieszają się publicznie.
antyStarzec (2019.05.28)
W jakim wieku Ty jesteś? Robisz wszystko to co w Twoim wieku wypada robić? Wypada wedlug kogo? W życiu, szczęśliwym życiu, o którym jak widać nie wiele wiesz robi sie wyłącznie to na co ma się ochote, a nie to co wypada. Raz się żyje ponuraku. Oby spotkała Cię smutna starość, w której będziesz gnił w zapierdziałym fotelu bo nie wypada Ci robić nic innego.
Gość gość (2019.05.28)
Kościółek...i wszystko jasne! Tam cię tych mądrości nauczyli?
Xxx kościółek (2019.05.28)
Teraz to ty gniotku ośmieszasz się publicznie.
Hfyv (2019.05.29)
@Gość gość - trochę godnosci-pesel zobowiązuje. .. ..
antyStarzec (2019.05.29)
Powrót do komentarzy