A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
widać że na starość kobietom od.. przez brak witaminu ch..a a faceci madrzejom
@Dax - tylko w tranwaju postać nie mogą raszple
a ktora to ta szalona pipa?
@Gość gość - trochę godnosci-pesel zobowiązuje. .. ..
Panowie tam przychodzą takie laseczki ze nam ubywa z 20 lat. Wiek to tylko wspomnienie 60-tych lat.
One mają i rodziny, i wnuki, i mają też czas aby się bawić. ..
Do czego zobowiązuje? Weź przestań... jesteś tak smętny, że powoli jest mi Ciebie szkoda.
Aaaa czyli tu Cię boli. Nikt kto ma normalna rodzinę rodziców, dziadków itd. nie był by taką mendą dla ludzi starych.
@antyStarzec - Widać jak bardzo stereotypowym i zakompleksionym jesteś człowiekiem - nie mówiąc o nie zachowaniu podstawowych zasad interpunkcji - a to niestety są cechy charakterystyczne dla ślepego wyborcy PiS- u-aru. Tak tak panie 500 plus - ciekawe jaka ciebie starość czeka. .. .mam wrażenie że nie za ciekawa;) hahaha
@Dax - niech każdy patrzy na swój pesel i nikomu do dowodu nie zagląda - dzizus - jacy ci polacy zawistni - nie dziwię się że nas wszyscy w d, ,, ,, kopią z lewa i prawa