A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@antyStarzec - A dlaczego tak mówisz? Zrobiły ci coś złego tym, że się dobrze bawiły? Że choć na chwilę zapomniały o troskach dnia codziennego?Przypomniały sobie młodość
W jakim wieku Ty jesteś? Robisz wszystko to co w Twoim wieku wypada robić? Wypada wedlug kogo? W życiu, szczęśliwym życiu, o którym jak widać nie wiele wiesz robi sie wyłącznie to na co ma się ochote, a nie to co wypada. Raz się żyje ponuraku. Oby spotkała Cię smutna starość, w której będziesz gnił w zapierdziałym fotelu bo nie wypada Ci robić nic innego.
Przykro mi, że nie masz rodziców... może dlatego taki z Ciebie ponury gniot
Pewnie maja. Rodzina daje im chęć do życia i z niego korzystają alboo i nie mają! Dlatego czas spędzają z innymi ludźmi. Szok co? Wielka filozofia. A Ty nie masz rodziny? Co Ty tu robisz?
Do przesady ciągle ty...rodziny nie masz?
Kościółek...i wszystko jasne! Tam cię tych mądrości nauczyli?
Lecz się człowieku na głowę, jak można komuś zabrać emeryturę?
Jaki pustak , przecież też będziesz kiedyś stary.
królowe turnusu
i jak zwykle Wróblewski musi się okazać, nich się w końcu weźmie do roboty, bo wszystko w tym mieście niszczeję, a ten biega tylko do zdjęć, wstyd!!!