Wybrany wątek opinii
na kazdym zdjęciu wciąż TE SAME STARE LAMPUCERY. .. .. Wnuki bawic
Do moderacji
Odpowiedz
13
25
@antyStarzec - racja. troche godnosci
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Nie będę się rozpisywać bo i tak nie zrozumiesz. Chciałabym zobaczyć Twoją gębę. Gębę nieudacznika, nieszczęśliwego do szpiku kości. Tylko kogoś takiego mogą boleć zdjęcia normalnych, wesołych ludzi. Wiek nie ma żadnego znaczenia. Wnuki bawić? Obstawiam że jesteś tak obleśny, że nie masz nawet z kim spłodzić dzieci...
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
@Gość gość - hehehe. .. .. obleśne stare gęby sa na zdjęciach,
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
@Gość gość - Normalni ludzie W TYM WIEKU bawią wnuki, dziergają na drutach, chodzą do Kościoła. .. .. a nie ośmieszają się publicznie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
14
@antyStarzec - A dlaczego tak mówisz? Zrobiły ci coś złego tym, że się dobrze bawiły? Że choć na chwilę zapomniały o troskach dnia codziennego?Przypomniały sobie młodość
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@antyStarzec - Zapewne masz matke babcie i czy tez tak je nazywasz?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@antyStarzec - Niedlugo sam bedziesz oblesnym, zgrzybialym starcem. .. i to jesli nie zdechniesz samotnie w rowie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@antyStarzec - Widać jak bardzo stereotypowym i zakompleksionym jesteś człowiekiem - nie mówiąc o nie zachowaniu podstawowych zasad interpunkcji - a to niestety są cechy charakterystyczne dla ślepego wyborcy PiS- u-aru. Tak tak panie 500 plus - ciekawe jaka ciebie starość czeka. .. .mam wrażenie że nie za ciekawa;) hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
0