UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stare raszple...ktorych nie można traktować poważnie. Sam nie wiem czy bardziej budzą politowanie czy śmieszą. Więcej powagi...że względu na PESEL

Dax

Anuluj