UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stare raszple...ktorych nie można traktować poważnie. Sam nie wiem czy bardziej budzą politowanie czy śmieszą. Więcej powagi...że względu na PESEL
Dax
Stare raszple...ktorych nie można traktować poważnie. Sam nie wiem czy bardziej budzą politowanie czy śmieszą. Więcej powagi...że względu na PESEL
Dax