58
02.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak. .. bez mundurowych to by nie było komu nieść flagi, wiadomo ktoś im kazał. Słaby autorytet mają elbląscy samorządowcy, są bez żadnych ATUTÓW. Mieszczanie nie utożsamiają się z nimi, co róż to widać. A to pokłosie elbląskich wyborów samorządowych.
Kryśka123. (2019.05.02)
Przez strajk nauczycieli wielu uczniów nie zdążyło poprawić ocen i będą powtarzać rok a o maturze nie ma co wspominać ! Szykują się pozwy w całym kraju. Takie to zainteresowanie uczniami przez " pedagogów "
niedlasłupów (2019.05.02)
Az nie chce się na to patrzeć, a na autorytet trzeba zapracować i współczuję tym jego przybocznym bo jak skończy się ich czas to kiepski ich zawodowy los bo świństw się nie zapomina
(2019.05.02)

info

4  
  2
Polska jest najmojsza
(2019.05.02)

info

2  
  0
Pisiorstwo podzieliło kraj obrzydziło patriotyzm i inne symbole .Pisiorstwo chce rządzić jak Thanosa wg swojego uznania.
Jan k 128 (2019.05.03)
Pisiorstwo albo tak jak w Elblagu nomenklatura starej epoki i ograniczonego myślenia, jedyne co, to obsadzili swoimi i miasto się sypie
(2019.05.03)

info

5  
  1
te antyunijne posty piszą ruskie trolle z Moskwy, oto cała tajemnica internetów
Decyl (2019.05.03)

info

3  
  1
Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze już przed wejście do Unii. ..
rrrrrr (2019.05.03)
@Kryśka123. - Wyluzuj zygi
(2019.05.03)
@niedlasłupów - Mieli 8 miesięcy żeby uczyć się, a nie przez 3 tygodnie chcieli nauczyć się wszystkiego. Szkoła to nie mops, tu nic się nie należy!!!
(2019.05.03)