UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak. .. bez mundurowych to by nie było komu nieść flagi, wiadomo ktoś im kazał. Słaby autorytet mają elbląscy samorządowcy, są bez żadnych ATUTÓW. Mieszczanie nie utożsamiają się z nimi, co róż to widać. A to pokłosie elbląskich wyborów samorządowych.

Kryśka123.

Anuluj