58
02.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W pierwszym szeregu -niosący flagę - PSL i to nawet pani / Biskupiec - Olsztyn /z "zaciągu" do UE? Co się nie robi dla kariery?
wicia (2019.05.03)

info

5  
  1
.. .NIE głosujemy na Koalicję Europejską!. ..
(2019.05.03)

info

3  
  3
A najgorsze ze Ci ludzie nie mają juz nawet pomyslu jak zorganizować fajnie obchody tak ważnych Świąt narodowych! Z roku na rok nuda i wyrzucone publiczne pieniądze w błoto! Towarzycho zasiedzialo się na stołkach i nie nadąża za rozwojem ale kasę doją, żałosne i smutne
(2019.05.03)

info

5  
  0
Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
(2019.05.03)

info

4  
  3
głosujemy na Koalicję Europejską!
(2019.05.03)

info

2  
  4
Dość pisiorstwa Polsce, chcę Wolnej Polski!
(2019.05.03)
Kup sobie wehikuł czasu i cofnij sie te 15 lat. zmien bieg wydarzen
(2019.05.03)
wystarczy, ze ludzie pójdą do wyborów
(2019.05.03)
Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
(2019.05.03)

info

3  
  4
Hit dnia, nauczyciele którzy byli na L - 4 mają żal, że nie otrzymali całej wypłaty. Co na to ZUS ??? Naczelny miasta ?? Czy będzie " sponsoring " z POdatków mieszczan w zakumulowany sposób ???
??????????????????????? (2019.05.03)

info

5  
  5