UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przez strajk nauczycieli wielu uczniów nie zdążyło poprawić ocen i będą powtarzać rok a o maturze nie ma co wspominać ! Szykują się pozwy w całym kraju. Takie to zainteresowanie uczniami przez " pedagogów "

niedlasłupów

Anuluj