Wybrany wątek opinii
Tylko flaga biało-czerwona nie uznajemy żadnej innej!. Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
25
32
polska flaga Tylko z Unijną. Dzięki UNII mamy autostrady, mamy lepsze życie, no i mamy takich frustratów jak ty
Do moderacji
Odpowiedz
15
17
Tylko flaga biało-czerwona nie uznajemy żadnej innej! Dzięki ue mamy takich kastratów jak ty
Do moderacji
Odpowiedz
11
16
"nie uznajemy żadnej innej" - łaski nie robicie, jesteśmy dzięki Bogu w Unii i musisz tą flagę uznawać na równi z Polską flagą. Tyle w temacie!
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
i dwóch takich jak ty :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze już przed wejście do Unii. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
4