UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez strajk nauczycieli wielu uczniów nie zdążyło poprawić ocen i będą powtarzać rok a o maturze nie ma co wspominać ! Szykują się pozwy w całym kraju. Takie to zainteresowanie uczniami przez " pedagogów "

niedlasłupów