UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Az nie chce się na to patrzeć, a na autorytet trzeba zapracować i współczuję tym jego przybocznym bo jak skończy się ich czas to kiepski ich zawodowy los bo świństw się nie zapomina
Az nie chce się na to patrzeć, a na autorytet trzeba zapracować i współczuję tym jego przybocznym bo jak skończy się ich czas to kiepski ich zawodowy los bo świństw się nie zapomina