UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Az nie chce się na to patrzeć, a na autorytet trzeba zapracować i współczuję tym jego przybocznym bo jak skończy się ich czas to kiepski ich zawodowy los bo świństw się nie zapomina


Anuluj