UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak. .. bez mundurowych to by nie było komu nieść flagi, wiadomo ktoś im kazał. Słaby autorytet mają elbląscy samorządowcy, są bez żadnych ATUTÓW. Mieszczanie nie utożsamiają się z nimi, co róż to widać. A to pokłosie elbląskich wyborów samorządowych.
Kryśka123.