A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sądząc po ilości wywieszonych w oknach narodowych flag, nasze przywiązanie i szacunek do niej jest żenująco mały. A przecież flaga, to coś więcej niż kawałek sukna. Ale o tym wiedzą tylko ludzie mądrzy i przyzwoici.
Nic nie muszę uznawać. Flaga UE to nie flaga państwowa i nigdy nie będzie na równi z flagą Polski.
Kogo łączy, to był żałosny widok,
Czerwony zamienili na niebieski, a 1 czerwoną gwiazdę na 12 żółtych gwiazd.
Ci tzw. patrioci, którzy tak się afiszują z przywiązaniem do barw narodowych przypominają mi jedno z polskich przysłów, a mianowicie: "modli się pod figurą, a diabła ma za skórą". Przecież obnoszenie się z flagą nie określa postawy przywiązania i szacunku do niej. Często jest to polska hucpa, nie mająca większej refleksji. To wygląda jak pusty dzwon, a czasami zakrawa na fałsz. Bo nie sposób prezentowania symboli jest najważniejszy, a postawa jaką wykazujemy w codziennym życiu. A akurat z tym nie jest najlepiej co wyraźnie widać chociażby na naszych ulicach czy w bieżących kontaktach międzyludzkich. A tak na marginesie często te flagi wiszące na balkonach w towarzystwie suszącej się bielizny czy wietrzonej pościeli raczej nie wyrażają szacunku wobec niej.
Dzieki Uni jesteśmy co najmniej 30 lat do przodu to niech niektóre osły się za stanowią co piszą a brakuje im państwowych zakładów bo już nie uda im się zapieprzyc czegoś z zakładów państwowych jestem ciekawy jak by nie. ta Unia to jakie byśmy mieli np drogi ,itd zastanówcie się co niektórzy Brawo unia
Nasze godło i Biało Czerwona !!! Nic nie zobowiązuje mnie do szacunku do flagi U. E.
@Pl-UE - Da się zapieprzyć :) 250 mld zł ---- Kasę z OFE ect. .. .
Pan prezydent pięknie mówi o wspólnej sprawie, ale jak się ostatnio przekonali nauczyciele, na których poparciu oparł swoją kampanię wyborczą, mocny jest tylko w gębie. Przez cały czas strajku, w odróżnieniu od prezydentów większych miast - MILCZAŁ. Milczał, kiedy obrzucano nauczycieli błotem i milczy teraz, kiedy dostali groszowe wypłaty. Panie prezydencie - nauczyciele to widzą i zapamiętają.