Ponad 100 badań i jedna pijana kierująca

12
17.04.2019
Ponad 100 badań i jedna pijana kierująca
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci z ruchu drogowego w ciągu minionej doby przebadali 110 kierujących na zawartość alkoholu. Zatrzymali jedno prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h oraz wyeliminowali z ruchu jedną pijaną kierującą.
Wczoraj około godziny 11 policjanci wezwani do kolizj drogowej przy al. Grunwaldzkiej sprawdzili trzeźwość 38-letniej kobiety, kierującej citroenem c3. Po badaniu okazało się, że kobieta ma 0,64 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano jej prawo jazdy. Teraz 38-latka odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Oprócz grzywny może jej grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.
   
   
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

A gdzie sa zdiencia z kolizi
(2019.04.17)
Znowu Babsko !!! Co się dzieje z kobietami teraz?
(2019.04.17)

info

3  
  4
Z Wiktorowa jeżdżą dwa debi. le na motocyklach, jeden czerwony a drugi ciemno niebieski przekraczając prędkości dwu czy trzykrotnie dopuszczalne na niektórych odcinkach. Tak jest już od lat. Może w końcu policja zajmie się tymi pustakami !!!!
do+komendanta (2019.04.17)
"zdiencia z kolizi" som zchowane w suowniku ortograficznym
Rzartownisi (2019.04.17)
0,64 i pijana... kto pisze te artykuly? Wiecie pismaczyny zenujace, ze we Wloszech czy Niemczech dozwolona jazda do 0,8? Przekroczone nasze normy ale nie pijana.. co sie jednak dziwic skoro dla wybitnych redaktorow 60 latka jest opisywana imć "staruszka"..
Mucha Plujka (2019.04.17)
@do+komendanta - policja nie ma czasu, aż coś się komuś stanie przez takich dwóch d..
(2019.04.18)
@Mucha Plujka - " Niemczech dozwolona jazda do 0,8? " - WE WSCHODNICH NIEMCZECH JEST 0,00.Nie dawaj przykładów, o których nie masz pojęcia !
(2019.04.18)
@do+komendanta - W tej patologicznej wiosce stale się coś dzieje, jak nie quady, motocykle, ryczące skutery, motocykle crossowe, oczywiście szybkie auta BMW, Audi, Ople i inne. Tam nigdy nie ma spokoju, stale się coś dzieje. Może policjanci z Gronowa Elbląskiego lub z Elbląga zrobią należyty porządek z tym dziadostwem tam panującym. Chcesz pusty mózgu sobie poszaleć, to chyba dróg polnych tam nie brakuje albo jeżeli już tak bardzo chcesz jeździć drogą powiatową czy gminną, to są przecież odcinki, gdzie nikomu te pustaki nie będą zakłócać spokoju oraz nie będą zagrażać innym !
jaskółka (2019.04.18)
Gronowo Elbląskie - Jegłownik, tam to się patologia ściga po dziurach, a Policji brak.
D.m. (2019.04.18)

info

3  
  0
Zapraszamy patrole policyjne do wyżej wymienionych miejscowości również w święta.
(2019.04.19)

info

2  
  0