UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Wiktorowa jeżdżą dwa debi. le na motocyklach, jeden czerwony a drugi ciemno niebieski przekraczając prędkości dwu czy trzykrotnie dopuszczalne na niektórych odcinkach. Tak jest już od lat. Może w końcu policja zajmie się tymi pustakami !!!!

do+komendanta

Anuluj