UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z Wiktorowa jeżdżą dwa debi. le na motocyklach, jeden czerwony a drugi ciemno niebieski przekraczając prędkości dwu czy trzykrotnie dopuszczalne na niektórych odcinkach. Tak jest już od lat. Może w końcu policja zajmie się tymi pustakami !!!!
do+komendanta