A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pytam gdzie jest nasza policja? Tak wlasnie teraz pijaki jezdza po Kamienniku Wielkim to sa wasze lontrole?
@Mucha Plujka - do Mucha Plujka zgadza sie jest duzo wieksza tolerancja w tych krajah tylko jezeli w tym stanie popełnisz najmniejsze wykroczenie jestes karany za jazde pod wpływem, a do tego w tych krajach jest "troszke" inna swiadomosc kierowcow co do picia i jazdy