UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@do+komendanta - W tej patologicznej wiosce stale się coś dzieje, jak nie quady, motocykle, ryczące skutery, motocykle crossowe, oczywiście szybkie auta BMW, Audi, Ople i inne. Tam nigdy nie ma spokoju, stale się coś dzieje. Może policjanci z Gronowa Elbląskiego lub z Elbląga zrobią należyty porządek z tym dziadostwem tam panującym. Chcesz pusty mózgu sobie poszaleć, to chyba dróg polnych tam nie brakuje albo jeżeli już tak bardzo chcesz jeździć drogą powiatową czy gminną, to są przecież odcinki, gdzie nikomu te pustaki nie będą zakłócać spokoju oraz nie będą zagrażać innym !
jaskółka