Wybrany wątek opinii
0,64 i pijana... kto pisze te artykuly? Wiecie pismaczyny zenujace, ze we Wloszech czy Niemczech dozwolona jazda do 0,8? Przekroczone nasze normy ale nie pijana.. co sie jednak dziwic skoro dla wybitnych redaktorow 60 latka jest opisywana imć "staruszka"..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Mucha Plujka - " Niemczech dozwolona jazda do 0,8? " - WE WSCHODNICH NIEMCZECH JEST 0,00.Nie dawaj przykładów, o których nie masz pojęcia !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Mucha Plujka - do Mucha Plujka zgadza sie jest duzo wieksza tolerancja w tych krajah tylko jezeli w tym stanie popełnisz najmniejsze wykroczenie jestes karany za jazde pod wpływem, a do tego w tych krajach jest "troszke" inna swiadomosc kierowcow co do picia i jazdy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0