UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
0,64 i pijana... kto pisze te artykuly? Wiecie pismaczyny zenujace, ze we Wloszech czy Niemczech dozwolona jazda do 0,8? Przekroczone nasze normy ale nie pijana.. co sie jednak dziwic skoro dla wybitnych redaktorow 60 latka jest opisywana imć "staruszka"..
Mucha Plujka