Wybrany wątek opinii
Z Wiktorowa jeżdżą dwa debi. le na motocyklach, jeden czerwony a drugi ciemno niebieski przekraczając prędkości dwu czy trzykrotnie dopuszczalne na niektórych odcinkach. Tak jest już od lat. Może w końcu policja zajmie się tymi pustakami !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@do+komendanta - policja nie ma czasu, aż coś się komuś stanie przez takich dwóch d..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@do+komendanta - W tej patologicznej wiosce stale się coś dzieje, jak nie quady, motocykle, ryczące skutery, motocykle crossowe, oczywiście szybkie auta BMW, Audi, Ople i inne. Tam nigdy nie ma spokoju, stale się coś dzieje. Może policjanci z Gronowa Elbląskiego lub z Elbląga zrobią należyty porządek z tym dziadostwem tam panującym. Chcesz pusty mózgu sobie poszaleć, to chyba dróg polnych tam nie brakuje albo jeżeli już tak bardzo chcesz jeździć drogą powiatową czy gminną, to są przecież odcinki, gdzie nikomu te pustaki nie będą zakłócać spokoju oraz nie będą zagrażać innym !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0