UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
0,64 i pijana... kto pisze te artykuly? Wiecie pismaczyny zenujace, ze we Wloszech czy Niemczech dozwolona jazda do 0,8? Przekroczone nasze normy ale nie pijana.. co sie jednak dziwic skoro dla wybitnych redaktorow 60 latka jest opisywana imć "staruszka"..
Mucha Plujka