UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z Wiktorowa jeżdżą dwa debi. le na motocyklach, jeden czerwony a drugi ciemno niebieski przekraczając prędkości dwu czy trzykrotnie dopuszczalne na niektórych odcinkach. Tak jest już od lat. Może w końcu policja zajmie się tymi pustakami !!!!

do+komendanta