110
15.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pan prezydent wychwala samorząd a czy to nie paradoks, że nieformalnum przywódcą strajku, rozkręcającym go na wszystkie możliwe sposoby jest DYREKTOR SP11,do tego były wiceprezydent i kolega obecnego prezydenta, bardzo aktywny we wszystkich mediach społ. A to, jak nauczyciele z 11 zachowali się w stosunku do swoich kolegów, którzy przyszli na egzamin to świadczy tylko o nich, o ich kulturze i dyrektorze, który to akceptował. Czy to są ludzie mający zwalczać mowę nienawiści wśród uczniów?
(2019.04.15)
@Młody Nauczyciel - He he, chyba nie wiesz o czym piszesz.
(2019.04.15)
Poparciem twojej tezy są właśnie wpisy nauczycieli. Pełne nienawiści do każdego ,kto ich nie popiera.
(2019.04.15)
ekukacja.
(2019.04.15)
To prawda, wieść niesie, że dużo nauczycieli nie chciało strajkować, ale bało się hejtu ze strony koleżeństwa z ZNP i swoich dyrektorów, którzy mniej lub bardziej jawnie parli do strajku. Są też tacy dyrektorzy, którzy wcale się z tym nie kryją, że strajk rozkręcają vide p. dyrektor z 11 czy p. dyrektor ze szkoły sportowej.
(2019.04.15)
Ciekawe kto w to uwierzy,ze się umowili::) I umowiliscie sie,ze tych co nie chcą strajków ,to bedziecie z błotem mieszac? Komu takie bajki?
(2019.04.15)
Nauczyciele, jedna rada ode mnie - nie czytajcie tego buractwa, które wychodzi jak słoma z butów w komentarzach. Nie odpowiadajcie. Ci pseudo zwolennicy świata nauki i edukacji, a jednocześnie (i tu taki paradoks) beneficjenci wszelkich finansowych programów społecznych nie dorastają Wam do pięt. Dobrze o tym wiedzą, stąd frustracja. Nie włączajcie się w jałową dyskusję o zaniżonym poziomie globalnego pojmowania problemu. Do końca z klasą... przy braku reakcji, zaczną na wzajem obrzucać się gnojowką.
Lokins (2019.04.15)
I słusznie. W pełni popieram postawę przełożonych.
Lokins (2019.04.15)
gosciu od kilku lat lat jestem w najwyzszym progu podatkowym. ciezko i wiele godzin dziennie na to pracujac. nie oddam ani zlotowki leniom co mysla ze sa elita bo sa nauczycielami
(2019.04.15)
@Lokins - Kpisz, czy o drogę pytasz?
(2019.04.15)