UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gosciu od kilku lat lat jestem w najwyzszym progu podatkowym. ciezko i wiele godzin dziennie na to pracujac. nie oddam ani zlotowki leniom co mysla ze sa elita bo sa nauczycielami
gosciu od kilku lat lat jestem w najwyzszym progu podatkowym. ciezko i wiele godzin dziennie na to pracujac. nie oddam ani zlotowki leniom co mysla ze sa elita bo sa nauczycielami