UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gosciu od kilku lat lat jestem w najwyzszym progu podatkowym. ciezko i wiele godzin dziennie na to pracujac. nie oddam ani zlotowki leniom co mysla ze sa elita bo sa nauczycielami


Anuluj