Wybrany wątek opinii
To prawda, wieść niesie, że dużo nauczycieli nie chciało strajkować, ale bało się hejtu ze strony koleżeństwa z ZNP i swoich dyrektorów, którzy mniej lub bardziej jawnie parli do strajku. Są też tacy dyrektorzy, którzy wcale się z tym nie kryją, że strajk rozkręcają vide p. dyrektor z 11 czy p. dyrektor ze szkoły sportowej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
I słusznie. W pełni popieram postawę przełożonych.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Lokins - Kpisz, czy o drogę pytasz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1