UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nauczyciele, jedna rada ode mnie - nie czytajcie tego buractwa, które wychodzi jak słoma z butów w komentarzach. Nie odpowiadajcie. Ci pseudo zwolennicy świata nauki i edukacji, a jednocześnie (i tu taki paradoks) beneficjenci wszelkich finansowych programów społecznych nie dorastają Wam do pięt. Dobrze o tym wiedzą, stąd frustracja. Nie włączajcie się w jałową dyskusję o zaniżonym poziomie globalnego pojmowania problemu. Do końca z klasą... przy braku reakcji, zaczną na wzajem obrzucać się gnojowką.
Lokins