UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To prawda, wieść niesie, że dużo nauczycieli nie chciało strajkować, ale bało się hejtu ze strony koleżeństwa z ZNP i swoich dyrektorów, którzy mniej lub bardziej jawnie parli do strajku. Są też tacy dyrektorzy, którzy wcale się z tym nie kryją, że strajk rozkręcają vide p. dyrektor z 11 czy p. dyrektor ze szkoły sportowej.