A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie prezydencie - to nie samorząd zapewnił pełne składy komisji, ale ludzie, którym zależy na dobru dzieci, i to dobro przedkładają nad walkę polityczną.
a co ma piernik do wiatraka. skonczylem rozne stopnie edulacji wiec tym bardziej wiem jak i ile pracuj i ze h.. im sie nalezy
Studia to zupełnie inna bajka.Tam są wykładowcy z tytułami. Profesorowie,doktorzy habilitowani itd.Tam są ludzie z ogromną wiedzą. To zupełnie inny poziom wykształcenia .Bez porównania. Jaki oni włożyli wkład pracy ,żeby ten tytuł osiągnąć. To są specjaliści w danej dziedzinie.
Co to jest edulacja?
Do roboty obiboki albo za burtę!
Nauczyciele - specjaliści od zwalczania mowy nienawiści.
Nie porównuj nauczyciela podstawówki, gimnazjum czy szkoły średniej do kadry profosorow na studiach.To inny poziom jak ktoś napisał.
A wiele dzieci nie umie nic , jedyne co to umie grać w gry na telefonie ...
A wiele dzieci nie umie nic , poza grą na telefonie...
Istnieją na świecie nauczyciele , którzy sa rodzicami i nie muszą się pod nikogo podszywać - a to niespodzianka!